O mnie

zdjecieMam nadzieję, że wszedłeś na moją stronę, bo chciałeś mnie poznać. Tak więc witam Cię serdecznie i chcę Ci się przedstawić.

Nazywam się Stanisław Bińkiewicz, pochodzę ze znanego chyba każdemu Polakowi miasteczka Biała Rawska, natomiast od dwudziestu lat mieszkam i pracuję w Piotrkowie Trybunalskim.

Od początku swojej kariery zawodowej jestem związany z dziedziną finansów. Najpierw pracowałem w lustracji spółdzielczej /kontrola finansowa spółdzielni/, potem przez prawie 10 lat w Banku PKO BP, gdzie przeszedłem prawie wszystkie szczeble kariery zawodowej, począwszy od inspektora kredytowego, poprzez Naczelnika Księgowości, Z-cę Dyrektora Oddziału, Kierownika Ekspozytury. Po zrezygnowaniu z pracy w Banku, klika miesięcy pracowałem jako Z-ca Głównego Księgowego Spółdzielni Mieszkaniowej.

Ponieważ jednak w pracy największą satysfakcję miałem z kontaktu z ludźmi, postanowiłem zacząć pracę na własny rachunek.

Otworzyłem Biuro Finansowe i zajmowałem się pośrednictwem finansowym. W międzyczasie ukończyłem szkolenie na Europejskiej Akademii Planowania Finansowego, uzyskując Certyfikat Doradcy Finansowego €FG.

Działalność mojej firmy koncentruje się na 3 filarach:

  1. Doradztwo finansowe dla gospodarstw domowych,
  2. Pośrednictwo i doradztwo dla małych i średnich firm,
  3. Prowadzenie szkoleń z dziedziny finansów, rachunkowości, sprzedaży.

Zdobyte doświadczenia, spotkania z klientami, rozwiązywanie ich problemów stanowić będą kanwę wpisów na blogu. Wierzę głęboko, że moje przemyślenia o biznesie, o nierozerwalnym jego związku z życiem prywatnym przyczynią się do rozwoju firm czytelników mojego bloga i pomogą zrozumieć podejmowane działania. Życzę miłej lektury i zachęcam do dzielenia się swoimi doświadczeniami.