Darmowy kredyt dla firm

W zakładce kredyty będę proponował przedsiębiorcom ciekawe rozwiązania, o których albo nie słyszeli, albo obiło im się o uszy, albo dowiedzą się po raz pierwszy.
Dzisiaj chcę opowiedzieć o rozwiązaniu, jakim jest darmowy kredyt dla firm, albo jak kto woli kredyt na próbę w Idea Banku.
Jest to rozwiązanie, którego nie udostępnił dotychczas żaden bank, a najczęściej znane było przy kredytach konsumenckich, gdzie po udzieleniu kredytu, względnie pożyczki kredytobiorca miał możliwość odstąpienia od umowy kredytowej, nie ponosząc żadnych kosztów. Był to okres 14 dni.
Tymczasem Idea Bank poszedł dalej, powołując do życia program „Idea Wolności”.
Celem tego programu jest zachęcenie przedsiębiorców do bardziej świadomego wyboru produktów finansowych.
W ramach programu Idea Wolności właściciele firm mogą korzystać z produktów kredytowych przez 3 miesiące a w przypadku karty nawet przez 6 miesięcy nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Przedsiębiorca może bez żadnych konsekwencji zrezygnować z umowy kredytowej nawet pół roku po jej zawarciu, nie poniesie wówczas żadnych kosztów: nie zapłaci prowizji, ubezpieczenia, ani odsetek.
Program skierowany jest dla nowych klientów Banku, którzy nie mieli w nim dotychczas żadnych produktów bankowych.
Jakie korzyści uzyskują potencjalni uczestnicy programu Idea Wolności?

1. Otrzymując kartę kredytową do 10 tys. zł, przez pół roku nie ponoszą opłat za użytkowanie
karty, przelewy elektroniczne, wypłaty gotówkowe z bankomatów w kraju, nie ponoszą opłat
za prowadzenie rachunku.

2. Otrzymując kredyt w rachunku bieżącym do kwoty 25 tys. zł, nie ponoszą przez 3 miesiące żadnych opłat za udzielenie limitu, oprocentowanie stanowi 0%, brak prowizji za wcześniejszą spłatę, brak ubezpieczenia,

3. Otrzymując kredyt ratalny do wysokości 50 tys. zł, przez 3 miesiące jest brak oprocentowania,
brak prowizji za udzielenie kredytu,, brak prowizji za wcześniejsza spłatę, brak ubezpieczenia.
Jednym słowem, jeśli produkty nie spełnią pokładanych oczekiwań, można z nich zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Moim zdaniem, przedsiębiorca, który oczekuje na zapłatę swoich faktur, ma w niedalekiej przyszłości uzyskać kontrakt, itp., może mieć na ten przejściowy okres darmowe pieniądze. Polecam więc uwadze produkty Idea Banku. Jeśli ktoś z czytelników zainteresuje się powyższym tematem, to może podjąć następujące działania:

1. Skontaktować się ze mną w celu uzyskania większej ilości informacji,
2. Może kliknąć w którykolwiek link zaznaczony tekście i przenieść się na stronę zapytań.

Pozdrawiam
Stanisław Bińkiewicz

O Autorze 

Absolwent Europejskiej Akademii Planowania Finansowego, uzyskał Certyfikat Doradcy Finansowego €FG, Certyfikowany Trener Biznesu, Coach, Konsultant Kryzysowy, Mentor Finansowy

    Znajdź mnie:
  • facebook
  • linkedin
  • skype