Moja oferta czyli jak mogę Ci pomóc

Czy i w jakim zakresie jestem w stanie Ci pomóc ???

Jeśli czytasz ten tekst zapewne jesteś zainteresowany tym, o czym chcę Ciebie poinformować.
Już prawie rok jestem w tym miejscu i napisałem wiele porad, ale tak naprawdę w żadnym chyba miejscu nie przedstawiłem swojej oferty, nie pokazałem Ci, czego możesz ode mnie oczekiwać.
Dlatego w tym właśnie wpisie chciałbym zapoznać Cię z podstawowymi kierunkami mojej pracy.
Mam nadzieję, że znajdziesz sprawy interesujące dla biznesu, który prowadzisz, lub będziesz prowadził.

Do której grupy należysz???

Jako Doradca finansowy codziennie spotykam się z osobami, które chcą otworzyć działalność gospodarczą,
które prowadzą już swoje firmy oraz z osobami fizycznymi. Każdą z grup traktuję jednakowo, bo po prostu lubię rozmawiać z ludźmi. Pasjonują mnie rozmowy o ich sukcesach, planach. Nie omijam i trudnych spraw, chociażby takich jak trudności finansowe i pomoc przy restrukturyzacji zobowiązań.
Do każdego podchodzę indywidualnie. Jeśli przyjdziesz do mnie do biura lub zadzwonisz w jakiejś konkretnej sprawie, a ja nie będę znał odpowiedzi. to nie musisz się martwić. bo zrobię wszystko, aby ją uzyskać i na nią odpowiedzieć.

Jeśli jesteś osobą chcącą rozpocząć swoją przygodę z biznesem

Jeśli zamierzasz rozpocząć biznes, masz wiele pytań, chociażby:
– od czego zacząć, czyli jakie działania formalne podjąć aby uruchomić firmę,
– jakie środki finansowe gwarantują sukces w pierwszym stadium rozwoju firmy.
– jak zaplanować swoje działania marketingowe,
– jak znaleźć właściwego klienta,
– jaką przyjąć formę rozliczeń z Budżetem Państwa?,
– skąd pozyskać środki finansowe na rozpoczęcie działalności,
– co to jest biznesplan i jak go napisać.

To są niektóre z pytań, które sobie możesz zadać.
Odpowiem na nie podczas bezpośrednich konsultacji w siedzibie mojego biura.
Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do osób, które chcą podjąć się wyzwania i pracować na własny rachunek. Tak więc pomogę w rozruchu firmy, będę służył fachową radą w początkowym okresie istnienia firmy i potem, kiedy tylko zwrócisz się o rozwiązanie spraw, z którymi nie będziesz mógł sobie poradzić.

Jeśli jesteś właścicielem biznesu

Jeśli masz już firmę, to z doświadczenia wiem, że znasz się na tym co robisz. Ale nie jest to tak jednoznaczne w przypadku innej wiedzy. Takiej chociażby jak regulaminy bankowe, kruczki w umowach kredytowych. Nie szukasz rozwiązań finansowych, które są najbardziej korzystne dla Twojej firmy, tylko bierzesz kredyt, nie wiedząc nawet ile on kosztuje i jakie poniesiesz dodatkowe miesięczne wydatki z nim związane. Nie budżetujesz wydatków firmy i nie panujesz nad kosztami. Tracąc płynność finansową idziesz do banku po kredyt, nie mając pojęcia, że byłby on Ci niepotrzebny, gdybyś dbał o swoje interesy.
Uważasz się za Pana sytuacji, a nie umiesz sprawdzić, jak Twoi kontrahenci wywiązują się z płatności.
I wreszcie wpadasz w spiralę kredytową i sam sobie nie radzisz.

Te sprawy są w moim zasięgu. Jako wieloletni pracownik Banku, znam regulaminy jak nikt inny. Dzięki temu mogę znaleźć Ci odpowiednie rozwiązania finansowe do potrzeb Twojej firmy. Napiszę biznesplan,
mogę zostać Twoim finansowym doradcą – bieżąco analizować koszty Twojej firmy, monitorować klientów, pomóc w restrukturyzacji zobowiązań. Mogę przyjąć też pracę biurową do wykonania.
Zlecając mi nadzór nad wycinkiem działalności firmy, zapłacisz mi za wystawioną fakturę. Unikniesz zatrudnienia na etat, a tym samym składek ZUS.

Jeśli jesteś osobą fizyczną

Nieważne czy emerytem, rencistą, pracownikiem czy osobą z działalnością. Ty tez potrzebujesz pomocy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu czy tez pożyczki. Często znajdujesz się w spirali kredytowej i nie wiesz jak z niej wyjść. Nie wiesz jak napisać pismo do banku, SKOK, firmy windykacyjnej. Jak odwołać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Nie panujesz nad swoim budżetem domowym. Nie wiesz jak oszczędzać.

To są sprawy dla mnie.
Przyjdź, porozmawiamy o Twoim budżecie domowym. Przejrzymy wspólnie wydatki, znajdziemy rezerwy finansowe. Powiem, co zrobić, żeby konto w banku zaczęło gromadzić oszczędności.
Pomogę pozyskać finansowanie – kredyt czy pożyczkę, zgodną z Twoimi potrzebami.
Poprowadzę sprawy związane z restrukturyzacją należności.

A teraz reasumując, jestem Tutaj po to, aby Ci służyć pomocą.

Zapraszam do mojego biura w Piotrkowie Tryb. lub do kontaktu telefonicznego, bądź e-mailowego.
Proszę śmiało pytać, bo jak to mówią, „kto pyta nie błądzi”. W dzisiejszych czasach nie ma ograniczenia co do rejonu działania. Może to być teren całego kraju.

Adres Biura:
Piotrków Trybunalski
ul. Narutowicza 4
tel. 606-119-428
e-mail: stabin@neostrada.pl

Stanisław Bińkiewicz

 

Binkiewicz Finanse Logo

 

O Autorze 

Absolwent Europejskiej Akademii Planowania Finansowego, uzyskał Certyfikat Doradcy Finansowego €FG, Certyfikowany Trener Biznesu, Coach, Konsultant Kryzysowy, Mentor Finansowy

    Znajdź mnie:
  • facebook
  • linkedin
  • skype