Edukacja Finansowa Crown – czym jest i czego naucza

Czy słyszałeś o Edukacji Finansowej Crown?

Dzisiaj chciałbym zaprosić czytelników mojego bloga do zapoznania się z informacją na temat działalności Edukacji Finansowej Crown.
Najpierw kilka zdań wstępu, jak poznałem tę organizację i co skłoniło mnie do bliższego kontaktu z nią.
Otóż oprócz tego że zajmuję się doradztwem finansowym w zakresie pozyskiwania środków finansowych na rozwój firm, prowadzę szkolenia z finansów, rachunkowości, to dużo czasu poświęcam też osobom fizycznym, które poszukują pomocy w wychodzeniu ze spirali kredytowej. Brak solidnej wiedzy z dziedziny prowadzenia budżetu domowego, najpierw wprowadził ich w pętlę kredytową, a w poszukiwaniu ostatniej deski ratunku trafili do nieuczciwych biur kredytowych, które zamiast im pomóc, jeszcze bardziej ich pogrążyli. Kiedy takie osoby trafiają do mnie, staram się znajdować rozwiązania ich problemów. Żeby być na bieżąco z przepisami prawa, a także w celu pogłębienia swojej wiedzy fachowej, poszukuję różnych artykułów, książek, które dotyczą finansów domowych. I właśnie w jednej z książek natrafiłem na informację o Edukacji Finansowej Crown, akurat wtedy, kiedy została założona w Polsce, na podstawie umowy o współpracy z Ruchem Chrześcijańskim Mt28.
Przez lata mojej pracy z ludźmi, zauważyłem, że oprócz wiedzy fachowej, potrzebują takiego wsparcia duchowego, które bardziej motywuje do zmian, które muszą wnieść w swoje życie, aby było ono inne niż to dotychczasowe.

W ten sposób znalazłem się najpierw na Seminarium „Biblia o finansach”, a potem na szkoleniu liderów Edukacji Finansowej Crown. Cieszę się, że moja wiedza z finansów osobistych i firmowych, poparta wiedzą duchową, pozwala pomagać tym, którzy poszukują rozwiązań swoich problemów finansowych.

Kilka informacji o Edukacji Finansowej Crown

Edukacja Finansowa Crown, jest organizacją non profit, siedziba jej znajduje się w USA, w Knoxville /w stanie Tennese/. Jest obecnie największą organizacją chrześcijańską , która zajmuje się sprawami zarządzania środkami materialnymi. W Polsce siedziba znajduje się w Warszawie.

Wizją Edukacji Finansowej Crown, jest zobaczyć uczniów Chrystusa w każdym narodzie, wiernie stosujących Boże zasady w każdej dziedzinie swego życia, a w szczególności po Bożemu zarządzających swoimi finansami, razem z Bogiem szukających pracy oraz po chrześcijańsku prowadzących firmy.

Cele Edukacji Finansowej Crown są realizowane poprzez seminaria, kursy, konferencje, itp.
W naszym kraju od wielu miesięcy są prowadzone takie konferencje w kościołach, wspólnotach, a ich tematyka obejmuje zagadnienia tzw. Bożej Ekonomii, czyli nauczaniu tego, co Biblia, czyli Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu mówi o finansach.
Jeśli ktoś z czytelników jest zainteresowany tematyką, zapraszam do wejścia na stronę http://www.crown.org.pl/

Na podanej stronie można przeczytać wiele materiałów, posłuchać archiwalnych audycji radiowych,
a nawet audycji telewizyjnej „Szeptem”, w której brał udział jeden z Liderów.

Zapraszam również do zajrzenia na stronę   https://edukacja-finansowa.net/malzenskie-potyczki-finansowe/
Na podanej stronie można obejrzeć kilka webinarów, chociażby na takie tematy, jak:

-„Twój Testament” czyli dlaczego nie warto zwlekać z napisaniem własnego testamentu.
-„Optymalizowanie Efektów Pracy”, czyli co radzi Biblia ludziom sfrustrowanym, zmęczonym i
zestresowanym, którzy chcieliby wreszcie widzieć efekty swojej pracy
Małżeńskie ABC Wydawania Pieniędzy
– Dlaczego Tak Wielu Chrześcijan Zmaga Się Ze Swoimi Finansami

Dzisiaj, tj, 16.11.2016r., o godzinie 20, Edukacja Finansowa Crown zaprasza na webinar dla przedsiębiorców, podczas którego zostanie poruszony temat: „Podatki…czy zawsze trzeba je płacić?”

W ramach webinaru będzie się można dowiedzieć m.in.
– z czym najczęściej i dlaczego zmagają się przedsiębiorcy gdy trzeba płacić podatki,
– co w Piśmie Świętym można usłyszeć o płaceniu podatków,
– w jakich sytuacjach można nie płacić podatków,
Czas trwania spotkania ok. 30 minut plus nielimitowany czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Ażeby wziąć udział w webinarze wystarczy kliknąć na link, który automatycznie przeniesie do pokoju konferencyjnego.
Link: http://edukacja-finansowa.net/webinary-2/

Zapraszam do obejrzenia webinaru, osoby, które nie będą go mogły obejrzeć dzisiaj, najprawdopodobniej będą mogły obejrzeć wersję archiwalną w późniejszym terminie.

 

Stanisław Bińkiewicz

Ps. Osoby zainteresowane szkoleniami z przedsiębiorczości, z prowadzenia budżetu domowego, indywidualnymi konsultacjami w zakresie wychodzenia ze spirali kredytowej zapraszam do kontaktu.

wzor-tablicy-2-1

O Autorze 

Absolwent Europejskiej Akademii Planowania Finansowego, uzyskał Certyfikat Doradcy Finansowego €FG, Certyfikowany Trener Biznesu, Coach, Konsultant Kryzysowy, Mentor Finansowy

    Znajdź mnie:
  • facebook
  • linkedin
  • skype